O nas

Fotografią zajmujemy się od lat dziewięćdziesiątych. Nasze kameralne studio fotograficzne wyposażone jest w profesjonalne oświetlenie, dużą ilość teł fotograficznych i gadżetów do sesji dziecięcych i portretowych. Dużym ułatwieniem jest bezpłatny parking tuż przy studio z dogodnym dojazdem dla matek z dziećmi, czy osób starszych lub mających trudności z poruszaniem się.

Zapraszamy na zdjęcia biznesowe, do stron www, sesje portretowe, sesje rodzinne, sesje niemowlęce i dziecięce. 

Wykonujemy zdjęcia do dowodu, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do dyplomu, zdjęcia do legitymacji szkolnej, zdjęcia do rekrutacji na studia.

Drukujemy zdjęcia z telefonów, pendrive-ów,kart pamięci,klisz fotograficznych i zdjęcia ze slajdów.

Nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu fotografii tradycyjnej i cyfrowej daje nam możliwości drukowania zdjęć na papierze fotograficznym, obrazów na płótnie oraz podłożach współgrających ze współczesnymi wnętrzami.

W naszej ofercie mamy prezenty na różne okazje: kubki z własnym nadrukiem, kubki z napisem, poduszki ze zdjęciem, kalendarze i fotoalbumy.

Brak negatywu, nośnika cyfrowego nie jest już problemem. Wystarczy ulubione papierowe zdjęcie a my zrobimy z niego reprodukcje -wierną kopie. Reprodukcja- zdjęcie ze zdjęcia może być poddana odnowieniu- retuszowi. Retusz to nie tylko retusz starych fotografii, ale także retusz zdjęć współczesnych, retusz twarzy i całej postaci.