Fotoupominki, fotoprezenty

 • Kubek z białym środkiem

  Kubek z białym środkiem

 • Kubek z kolorowym środkiem

  Kubek z kolorowym środkiem

 • Kubek magiczny

  Kubek magiczny

U nas możesz zamówić fotoprezent na różne okazje z własnymi zdjęciami. Kubki z nadrukami,poduszkę ze zdjęciem, koszulki z napisami, koszulki ze zdjęciem.

FOTOKUBEK z białej ceramiki, błyszczący

Rodzaje fotokubków:

kubek z białym środkiem

kubek z kolorowym środkiem: żółty, niebieski, czerwony, różowy, pomarańczowy

kubek magiczny- zdjęcie widoczne po nalaniu ciepłego płynu. Fotokubek może być zadrukowany na maksymalnej powierzchni: szer.20cm, wys.9cm.

KOSZULKA wykonana jest materiału o podwyższonej trwałości w kolorze białym. Nadruk wykonany jest metodą sublimacyjną niewyczuwalną w dotyku, nadruk trwały. Maksymalna powierzchnia zadruku: 28x35cm proporcjonalnie do wielkości koszulki.

PODUSZKA Poszewka na poduszkę w kolorze białym o wymiarach 37x37cm z miękkiego materiały lub satyny. Maksymalna powierzchnia zadruku 30x30cmNa wszystkich fotoupominkach można umieścić dowolną ilość zdjęć lub grafik. Uwaga:Tekstylia nie powinny być prane w wybielaczu

Na wszystkich foto upominkach można umieścić dowolną ilość zdjęć, grafik lub napis. Dla uatrakcyjnienia kubka lub poduszki zdjęcie można dodatkowo oprawić w kolorową ramkę.Dodatkowe opłaty: za umieszczenie zdjęcia w wybranej ramce- 5.00, za umieszczenie dowolnego napisu do 5 słów- 3.00

 • Koszulka ze zdjęciem lub napisem

  Koszulka ze zdjęciem lub napisem

 • Poduszka ze zdjęciem lub napisem

  Poduszka ze zdjęciem lub napisem